Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЩОТИЖНЕВИЙ ЗВІТ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

Дата: 18.12.2023 09:06
Кількість переглядів: 90

Протягом тижня з 11.12.2023 Фото без описуроку по 15.12.2023 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:

🔸Здійснювалось супроводження 6 опікунських сімей, в яких виховуються 10 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 3 прийомних сім’ї, в яких виховуються 3 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування та 3 особи з числа дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 4 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 31 дитина-сирота та позбавлені батьківського піклування.

🔸Відповідно до графіку, фахівцями із соціальної роботи відвідано та охоплено соціальними послугами 51 сім’ю, що опинились в складних життєвих обставинах та 40 внутрішньо переміщених сімей.

🔸11 грудня директор центру взяла участь у засіданні Координаційної ради, яка проводилась у актовому залі музичної школи.

🔸11 – 15 грудня фахівці центру обстежували пасажиропоток міського маршруту № 4.

🔸13 грудня 2023 року ГО «Товариство Червоний Хрест» надала гуманітарну допомогу - 30 внутрішньо переміщеним особам у вигляді засобів гігієни та 5 внутрішньо переміщеним сім'ям у вигляді продуктових наборів.

🔸Протягом тижня 29 дітей із внутрішньо переміщених сімей отримали гуманітарну допомогу у вигляді дитячих речей.

Протягом тижня 42 внутрішньо переміщених сім’ї, які проживають на території Подільської громади отримали продуктові набори.

🔸14 грудня директор центру взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань надання матеріальної допомоги.

Продовжується робота по виявленню внутрішньо переміщених сімей, які в першу чергу потребують допомоги.

🔸Формуються списки та вказані сім’ї запрошуються для отримання різних видів допомог. Продовжується робота з внесення даних до єдиної бази ВПО до групи Вайбер «Допомога ВПО», які проживають в Подільській міській територіальній громаді.

⁉️ За детальною інформацією звертайтесь за адресою: вул.Бочковича, 4, 3 поверх, каб. 314, телефон 0660005923.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора