ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АБЛАНСЬКОГО ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СУДУ УКРАЇНИ

Дата: 15.12.2023 09:12

Шановні судді, працівники суду, органів і установ системи правосуддя! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сьогодні суддям випала на долФото без описую важлива місія – затверджувати принципи демократії. І тут головне розуміння того, що кожне розглянуте Вами клопотання впливає на долю людини, на верховенство права, формування правосуддя майбутнього.

Глибоко вдячний за відданість справі та професіоналізм кожному, хто залишається вірним присязі. Для кого Закон і честь – понад усе. Хто з гідністю несе високе звання працівника суду.

Переконаний, що суддівський корпус й надалі працюватиме на благо України та буде приймати неупереджені, законні й справедливі рішення.

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, успіхів, добробуту, натхненного служіння нашій державі та якнайшвидшої Перемоги!🇺🇦

Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.