Покладання квітів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Дата: 14.12.2023 15:57

14 грудня в Україні традФото без описуиційно відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ці люди, ціною власного здоров'я та життя, змогли подолати найбільшу трагедію ХХ століття.

Тож сьогодні біля пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям відбувся мітинг-реквієм за участі керівного складу Подільської міської ради та Подільської РВА, представників підприємств, установ та організацій міста, Союзу «Чорнобиль» та громадськості.

Аварія на ЧАЕС стала безпрецедентною за масштабами та наслідками техногенною катастрофою, що переросла в національну трагедію для багатьох народів. Катастрофа планетарного масштабу, яка надовго залишила свої згубні сліди. Наш обов‘язок сьогодні – не забувати подвиг, який здійснили ліквідатори.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, тих, хто собою закрив смертоносне дихання атомного реактора.

Наприкінці заходу відбулось покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, хто усвідомлено й мовчки віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Бо всі вони виконали свій обов’язок.