Сьогодні до Подільської міської ради завітали дуже поважні гості — учні Липецького ліцею.
Сьогодні до Подільської міської ради завітали дуже поважні гості — учні Липецького ліцею. Візит приурочений до Дня місцевого самоврядування, тому школярі мали змогу на власні очі побачити щоденну роботу керівництва громади.
Зустрічав молодь виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.
У ході бесіди очільник громади розповів дітям про роботу міської ради, особливості розгляду та ухвалення рішень, допомогу Збройним Силам України та внутрішньо переміщеним особам. Також мова йшла про підтримку комунальних підприємств, налагодження співпраці із міжнародними партнерами та залучення інвестицій.
Олег Богданович дав відповіді на усі питання юних жителів громади, закликав учнів бути успішними і активними в школі та вирости гідними громадянами нашої країни, а також пригостив солодащами.
Загалом, зустріч із школярами пройшла жваво і цікаво.