Про скликання позачергової тридцять сьомої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання

Дата: 13.12.2023 08:37

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання позачергової

тридцять сьомої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області І скликання

1. На підставі та керуючись ч. 2 ст. 42, ч. 15 ст. 46, ст. 50, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання, скликати позачергову тридцять сьому сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання 14 грудня 2023 року, о 10 годині, в режимі відеоконференції (дистанційного засідання) у залі засідань за адресою: проспект Шевченка, 2, м. Подільськ.

2. Рекомендувати для розгляду на позачерговій тридцять сьомій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 21.12.2022 р. № 357-І «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідач: Музичук О.В. – перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник Фінансового управління Подільської міської ради.

2.2. Інші питання.

3. Відділу комунікацій та інформаційної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області (САМБОРСЬКА О.С.) спільно з Комунальним підприємством «Телекомпанія «Подільське ефірне телебачення» (ЗАХАРОВ Я.В.) забезпечити проведення пленарного засідання Подільської міської ради в режимі відеоконференції із застосуванням програми ZOOM з належною якістю зображення та звуку, відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання.

4. Керуючій справами виконавчого комітету ЧУПРИНІЙ О.В. забезпечити оприлюднення та доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів та причетних посадових осіб.

Секретар Подільської міської ради                                                                        Олег АЛБАНСЬКИЙ

13.12.2023 р.

№ 394.