У рамках Проєкту "Жінки. Мир. Безпека": відповідь на виклики війни", 11 грудня у Подільську відбулася презентація результатів Аудиту безпеки.

Дата: 12.12.2023 15:41

У рамках Проєкту "Жінки. Мир.Фото без опису Безпека": відповідь на виклики війни", 11 грудня у Подільську відбулася презентація результатів Аудиту безпеки, який був проведений завдяки Українському жіночому фонду та ГО «ГР «Віра, Надія, Любов».

До обговорення долучилися ініціативно-мотивовані жителі громади, працівники апарату та депутати Подільської міської ради, представники Куяльницької сільської ради, члени Координаційної ради протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, протидії торгівлі людьми.

Під час зустрічі всі присутні вислухали презентацію від координатора проєкту, заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік, яка представила основні результати проведення Аудиту безпеки. Презентувалися проблеми та локації, небезпечні для жінок, дівчаток та дітей, які були виявлені під час проходження двох маршрутів.

У підсумку заходу ці питання винесені на розгляд керівництва Подільської громади та депутатського корпусу.