Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України» – така назва цьогорічного XVІІ Українського муніципального форуму, який відбувся 4-5 грудня 2023 року в м. Київ.

Дата: 06.12.2023 17:23
Кількість переглядів: 93

«Децентралізація, прозоре врФото без описуядування та єдність – основа відновлення України» – така назва цьогорічного XVІІ Українського муніципального форуму, який відбувся 4-5 грудня 2023 року в м. Київ.

Участь у форумі взяли представники майже 400 громад, органів державної влади, міжнародних інституцій, європейських муніципалітетів і дипломатичних представництв.

Подільську громаду, на запрошення Асоціації міст України, представлявав виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

Партнерство та взаємодія з представниками зарубіжних країн, депутатами Верховної Ради та Міністерствами були ключовим елементом обговорень.

Головна мета – розробка ефективних рішень для відновлення України та стимулювання розвитку місцевих громад.

На форумі акцентувалася увага на децентралізації, прозорому врядуванні та єдності, розглядаючи їх як основні принципи, що визначають успіх та відновлення країни.

Український муніципальний форум традиційно став ефективною платформою для відкритих дискусій та вироблення спільної позиції представників місцевого самоврядування, державної влади та міжнародних партнерів щодо ініціатив та змін, спрямованих на поліпшення життя українських громад.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора