Солодкі подарунки дітям загиблих Героїв.

Дата: 06.12.2023 17:15

Закінчується рФото без описуік. Але, на жаль, не закінчується війна…Вона зробила тисячі українських дітлахів дорослішими, наповнивши їхнє життя речами, з якими менш за все асоціюється щасливе дитинство.

Але маленькі українці, навіть у важкі часи, чекають на прихід доброго чарівника!

Тож сьогодні, у День Святого Миколая, дітки наших загиблих Героїв-земляків отримали святкові солодкі подарунки від Подільської міської ради.

За дорученням виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського, юних подільчан, які втратили на війні своїх батьків, привітала заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна.

«Дорогі діти, для вас хочеться знайти найтепліші слова підтримки і розради. Впевнена, що Святий Миколай допоможе вам здолати всі випробування та обов’язково подарує щасливу долю. У вас є чудовий приклад для наслідування. Вашими батьками пишається вся Подільська громада, вся наша Україна», - зазначила Людмила Іванівна.

Дітлахи були задоволені і щасливі. І саме заради них та їх щирих посмішок ми маємо вірити у нашу Перемогу!