Виконавчим комітетом Подільської міської ради вкотре передана гуманітарна допомога воїнам 11 батальйону «Київська Русь».

Дата: 05.12.2023 13:47

Сила українців – у єдності, аФото без опису підтримка Захисників та Захисниць, які боронять українську землю на передовій - справа честі кожного.

Виконавчим комітетом Подільської міської ради вкотре передана гуманітарна допомога воїнам 11 батальйону «Київська Русь», які зараз на фронті нищать російських окупантів.

У складі гумвантажу продукти тривалого зберігання та швидкого приготування, кава, чай, смаколики тощо, які придбані за кошти працівників Виконавчого комітету Подільської міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій міста.

«Війна триває, і допомога нашим воїнам є надзвичайно важливою для досягнення Перемоги! Консолідуємо всі зусилля на підтримці нашої армії!», - зазначила перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Олена Музичук.