5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний День волонтера.
5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний День волонтера. З цієї нагоди сердечні вітання, а також слова глибокої вдячності та поваги адресую волонтерам Подільської громади та всієї нашої держави.
В умовах повномасштабної війни, всі зрозуміли неоціненну роль волонтерів, які допомагають нашим Захисникам і Захисницям та всім, хто її потребує. Не буде перебільшенням сказати, що саме волонтерський рух, ця всенародна підтримка, стала одним із вирішальних факторів спротиву російським окупантам. Часто волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших. Це воістину люди з величезним серцем.
Сьогодні кожен розуміє ступінь нашої відповідальності за майбутнє. Тому кількість українців, які не стоять осторонь, а допомагають країні, суттєво збільшилася. Кожен з нас є волонтером, адже маленької допомоги не буває.
Дякую кожному, хто всіляко допомагає країні.
На Вас тримається сила та нескорений дух нашої нації.
Бажаю Вам, дорогі волонтери, міцного здоров'я й добробуту, витримки й стійкості духу. Нехай Ваші благі справи повертаються Вам сторицею!
Миру всім і разом до Перемоги!
Зі святом!
З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.