У ЛИПЕЦЬКОМУ ЛІЦЕЇ РОЗПОЧАВ РОБОТУ «КЛАС БЕЗПЕКИ».

Дата: 04.12.2023 08:53

Простір «Класу безпеки»Фото без опису обладнано за сучасними критеріями всім необхідним навчально-методичним матеріалом, зокрема, муляжами, які моделюють реальні ситуації з життя та вибухонебезпечних предметів, інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки, інформаційними стендами, яскравими інструкціями.

Представники ДСНС та Подільського РУП ГУНП в Одеській області провели для учнів спеціальний «Урок безпеки». Здобувачі освіти активно брали участь у бесідах про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети, повітряну тривогу і правила дорожнього руху.

Нагадаємо, що в Подільсьй громаді вже функціонують дев’ять «Класів безпеки», які мають відповідне обладнання та необхідне наповнення для навчання з питань пожежної і мінної безпеки та засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.