Засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради.

Дата: 01.12.2023 14:42

Фото без описуПід головуванням секретаря Подільської міської ради - виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулося засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради. У ході роботи члени виконкому розглянули 32 питання порядку денного.

Серед основних:

🔸Внесено зміни до рішення Виконавчого комітету Подільської міської ради від 31.01.2023 р. №9.

🔸Внесено зміни до переліку об’єктів поточного ремонту на 2023 рік на території Подільської міської територіальної громади.

🔸Надано дозвіл на знесення зелених насаджень на території громади.

🔸Одноголосно підтримано проєкти рішень, які стосувалися виділення матеріально-технічних засобів на потреби Збройних Сил України.

🔸Були розглянуті та прийняті проєкти рішень, котрі стосувалися соціального захисту неповнолітніх осіб.

🔸Погоджено плату за навчання у Подільській музичній школі – школі естетичного виховання.

🔸Надано дозвіл на передачу в оренду майна комунальної власності Подільської міської територіальної громади.

🔸Підтримано рішення про прийняття на квартирний облік.

🔸Виділено кошти з бюджету Подільської громади на надання матеріальної допомоги на поховання.

Розглядалися й інші питання, з яких прийнято відповідні рішення.