"У кожній громаді зараз важливо зробити максимум, щоб ми не втрачали життя через негоду." Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дата: 28.11.2023 08:19

«Провів сьогодні підготовчу нараду щодо різних міжнародних заходів, які плануються найближчими тижнями та до кінця року. Чітко бачимо українську перспективу й те, що необхідно для досягнення наших цілей. Щодня працюємо з партнерами заради нових пакетів оборонної підтримки – підтримки для наших воїнів. Підписав черговий указ про відзначення наших солдатів і офіцерів Збройних Сил України державними нагородами – 115 військовослужбовців. Загалом від 24 лютого й до сьогодні вже відзначені державними нагородами 64 тисячі 258 наших воїнів з усіх Сил оборони та безпеки України. Масова хоробрість, масова стійкість, масова направленість на те, щоб саме Україна здобувала переваги в цій війні. Я дякую всім, хто б’ється заради України й українців! Дякую всім командирам, які дбають про життя солдатів! Дякую всім, хто зосереджений саме на тому, як зробити нашу державу сильнішою – усю нашу державу. Наодинці цієї битви не виграєш – тільки разом, усі, хто дбає одне про одного й Україну».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=VVOwQn5GG0c