ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА ПРОДОВЖУЄ ЛІКВІДОВУВАТИ НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Дата: 27.11.2023 11:30

26 листопада південь УкраїФото без описуні, зокрема й Одещину, накрив потужний циклон. Снігопад, хуртовина та сильні пориви вітру наробили чимало лиха.

Повноцінну боротьбу з негодою працівники КНП МОК «Чиста громада» розпочали ще з учорашнього вечора. Для розчистки проїжджої частини та посипання піщано-сольовою сумішшю автошляхів та місць пересування пішоходів задіяно весь арсенал техніки.

Першочергово увага була приділена дорогам за маршрутами автобусного транспорту.

Комунальники прибирають сніг у карманах зупинок та з доріжок до пішохідних переходів. Паралельно у місті та селах громади здійснюється посипання протиожеледною сумішшю перехресть, спусків, підйомів, тротуарів та інших проблемних ділянок.

Звертаємось до всіх учасників дорожнього руху і закликаємо бути уважними та адаптувати свої поїздки до погодних умов і безпечного пересування містом.