НАВІКИ ДОДОМУ: НА ЩИТІ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ЗАГИБЛИЙ НА ВІЙНІ ГЕРОЙ ЛОПУШАНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

Дата: 24.11.2023 15:59

Фото без описуОлександр Олександрович, для рідних та друзів просто Сан Санич, народився та виріс у Хмельницькому. Там же на відмінно закінчив академію прикордонних військ. З 1993 по 2005 рік служив у Подільському та Ізмаїльському прикордонних загонах, згодом і на о. Зміїний.

З травня 2022 року став на захист своєї родини та Батьківщини. Після важкого поранення в Соледарі продовжував нести службу в 93-й механізованій бригаді «Холодний Яр». За бойові заслуги був нагороджений медалями та срібним хрестом.

19 листопада 2023 року загинув у бою за Незалежність України поблизу с. Кліщіївка, що на Донеччині. На жаль, за майбутнє свого народу, своєї родини, друзів Сан Санич заплатив надвисоку ціну…

Прощання з Лопушанським Олександром Олександровичем відбудеться 26 листопада об 11:00 на центральній площі Подільська.

Закликаємо жителів громади долучитись до церемонії прощання та розділити біль утрати з рідними та близькими Героя, віддати останню шану українському воїну-земляку.