Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЩОТИЖНЕВИЙ ЗВІТ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

Дата: 24.11.2023 15:35
Кількість переглядів: 39

Протягом тижня з 20.11.2Фото без опису023 року по 24.11.2023 року соціальною роботою охоплено сім’ї /особи, які перебувають на обліку та звернулись до Подільського міського центру соціальних служб:

🔸Здійснювалось супроводження 5 опікунських сімей, в яких виховуються 9 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 3 прийомних сім’ї, в яких виховуються 3 дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування та 3 особи з числа дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування; 4 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 31 дитина-сирота та позбавлені батьківського піклування.

🔸Відповідно до графіку, фахівцями із соціальної роботи відвідано та охоплено соціальними послугами 76 сімей, що опинились в складних життєвих обставинах.

🔸20-21 листопада практичний психолог центру взяла участь у дводенному тренінгу на тему «Вікові особливості психореабілітації дітей, які отримали психотравму в результаті насильства (в т.ч. війни), який проводила БО «Одеський благодійний фонд «Шлях до дому».

🔸20 листопада 2023 р. за сприяння громадської організації «Академія дитинства» отримали гуманітарну допомогу 37 внутрішньо переміщених сімей/осіб та 10 сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю та проживають особи з інвалідністю. До складу допомоги входили: дитячий, жіночий, чоловічий одяг, взуття, дитячі автокрісла, ковдри, пледи, подушки, інвалідні візки, інвалідні ходунки, милиці, засоби гігієни, дитячі памперси тощо.

🔸21 листопада 2023 року благодійний фонд «Міжнародна допомога «Добрий Самарянин» забезпечив продуктовими наборами 20 внутрішньо переміщених сімей, які проживають на території Подільської громади.

🔸23 листопада 10 внутрішньо переміщених сімей/осіб отримали допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни від товариства «Червоний Хрест».

🔸23 листопада 2023 р. за сприяння громадської організації « Академія дитинства» отримали гуманітарну допомогу 39 внутрішньо переміщених сімей/осіб та 10 сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю та проживають особи з інвалідністю. До складу допомоги входили: дитячий, жіночий, чоловічий одяг, взуття, ковдри, пледи, подушки, інвалідні візки, інвалідні ходунки, милиці, засоби гігієни та інші необхідні речі.

🔸Формуються списки та вказані сім’ї запрошуються для отримання різних видів допомог. Продовжується робота з внесення даних до єдиної бази ВПО до групи Вайбер «Допомога ВПО», які проживають в Подільській міській територіальній громаді.

‼️За детальною інформацією звертайтесь за адресою: вул.Бочковича, 4, 3 поверх, каб.314, телефон 0660005923.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора