"Є кілька нових санкційних рішень нашої держави." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 638-го дня війни.

Дата: 24.11.2023 09:21

«Сьогодні є кілька нових санкційних рішень нашої держави – два пакети санкцій. Це синхронізація з партнерами – щодо тих осіб, які прямо працюють на російську агресію або їй допомагають. А також це санкції проти субʼєктів держави-терориста, що мають стосунок до критичної інфраструктури. Кожне прізвище, кожна назва компанії – це конкретна провина в тому, що російський терор продовжується. Україна доповнює своїми санкціями міжнародні санкційні механізми. І ми працюємо, щоб санкції партнерів були поширені й на тих, проти кого вже ухвалені відповідні рішення України. Сьогодні я підписав укази щодо понад 300 юридичних і майже 150 фізичних осіб держави-терориста. І наші спеціальні служби, передусім Служба безпеки України, а також Кабінет міністрів та РНБО продовжать відповідну роботу. Будуть й інші санкційні рішення».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=FrJOcCYBH14