Трагічно загинув Захисник України Максим Віталійович Трамбовецький

Дата: 23.11.2023 17:03

Фото без опису

20 листопада внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася у місті Львів, загинув наш 21-річний земляк - Захисник України Максим Віталійович Трамбовецький.

Здобував середню освіту у подільському ліцеї № 6. У 2020 році був призваний на строкову службу, а опісля підписав контракт.

«Завжди усміхнений, енергійний та працьовитий, він був вірним другом та надійним побратимом. Максим з дитинства мріяв стати військовим, захищати свою Батьківщину і родину», - таким його пам’ятає класний керівник.

Прощання з Максимом Трамбовецьким відбулося сьогодні, 23 листопада. Провести військовослужбовця в останню путь прийшли рідні, друзі, побратими, представники міської та районної влади, духовенство і громадськість.

До втрати близьких ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про Максима завжди будуть сильнішими за смерть…

Сумуємо разом з рідними та висловлюємо співчуття!