ЦИФРОВІ ДЕВАЙСИ ДЛЯ ОСВІТИ: ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ОТРИМАВ ХРОМБУКИ.

Дата: 23.11.2023 13:37

Благодійну допомогу у виглядіФото без опису хромбуків отримав ліцей №4. Це стало можливим завдяки проявленій ініціативі депутата Подільської міської ради, голови ГО «Академія дитинства» Марини Теплої при співпраці з директором норвезької циркової школи Йорном Квістом.

Отримана техніка дасть можливість використовувати інноваційні технології в освітньому процесі, зокрема на уроках інформатики та у позашкільних заходах.

В умовах російської агресії, така підтримка освітнього закладу є важливою. Дякуємо депутату Подільської міської ради, голові ГО «Академія дитинства» Марині Теплій та Йорну Квісту, директору норвезької циркової школи за допомогу у створенні середовища з комфортними умовами для успішного навчання учнів.

Нехай це обладнання полегшить працю педагогів і покращить якість освіти учнів. Бо діти – це наше майбутнє і вони повинні здобувати гарну освіту!