Позачергове засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради

Дата: 22.11.2023 10:55

Фото без описуПід головуванням секретаря Подільської міської ради-виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради.

У ході роботи члени Виконкому розглянули 5 питання порядку денного, які безпосередньо стосувалися соціальної, комунальної та фінансової сфер.

Присутніми окремо було обговорено та підтримано рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги. Зокрема, виплати одноразової допомоги дитині, позбавленій батьківського піклування, якій виповнилося 18 років, хворим на онкологічні захворювання, які потребують довготривалого та дороговартісного лікування, а також мешканцям громади з нагоди ювілейних дат.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Подільської міської територіальної громади.