ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Дата: 17.11.2023 09:49

Шановна студентська молодь Подільської громади та всієї Подільщини!

Радий вітати сьогодні молодих, розумних та енергійних з Міжнародним Днем студента!

Без жодного перебільшФото без описуення, студентство – це завжди цвіт нації, її надія, опора і майбутнє. Ви є авангардом української молоді, яка завжди була волелюбною, незалежною і вільною у своїх думках.

І саме зараз, в складні для країни часи, Вам належить стати опорою на шляху розвитку та процвітання України. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі в суспільних перетвореннях великою мірою залежить, яким буде наше майбутнє.

Ми сподіваємося, що Ви виправдаєте покладені на Вас надії, і яку б професію не обрали, Ваш досвід і професіоналізм незабаром визначатимуть подальший розвиток всієї держави.

Тож вітаю наших студентів, вірю у Ваш потенціал. Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, і не втрачайте дух свободи!

Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.