"Росія ще здатна нести зло; маємо щодня додавати нашій державі більше сили." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 630-го дня війни.

Дата: 16.11.2023 08:28

«Непростий був день. Уночі – ракетний удар росіян по Селидовому в Донецькій області. Просто по житлових будинках. Чотири ракети. Є загиблі. Імовірно, є люди під завалами. Увесь день триває розбір завалів. Усім пораненим була надана необхідна допомога. Більше 20 будинків зруйновані. Інший російський удар – по Запорізькій області, теж ракетний. Серед загиблих – хлопці-рятувальники. Вони прибули на місце після першого влучання, почали допомагати. І був повторний удар. Мої співчуття всім, чиїх рідних і близьких забрав російський терор. Ми маємо боротися. Ми маємо берегти саме нашу оборону головним пріоритетом. І маємо щодня додавати нашій державі більше сили».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=nhCIhNG6FZM