З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ'ЯЗКУ!

Дата: 16.11.2023 07:30

Шановні працівникФото без описуи радіо, телебачення та зв’язку! Вітаю вас із професійним святом!

Ви робите надзвичайно важливу роботу не тільки для громади, а й для всієї країни. Завдяки вашій щоденній праці ми дізнаємося актуальні новини нашого сьогодення.

Ми усі побачили, наскільки засоби масової інформації є важливими в умовах війни. Кожен працівник радіо і телебачення зараз веде свою війну, але на інформаційному фронті.

Дякую вам за служіння людям, громаді, Україні. Вдячний подільським журналістам та працівникам сфери зв’язку за професійну етику та виваженість, без якої не можливий розвиток Подільської громади.

З нагоди професійного свята сердечно бажаю вам миру та міцного здоров’я, невпинного професійного росту, невичерпної енергії, натхнення, нових ідей та Перемоги Україні!

Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.