МОРЕ ПОСМІШОК ТА ПОЗИТИВУ: МАЛЕЧІ ІЗ ПОДІЛЬСЬКОГО САДОЧКУ «СОНЕЧКО» ПОДАРУВАЛИ ІГРАШКИ НОРВЕЗЬКІ ПАРТНЕРИ

Дата: 15.11.2023 11:34

Фото без описуДнями вихованці ЗДО №3 «Сонечко» отримали подарунки від норвезьких благодійників. Дитячі іграшки для різних вікових категорій особисто передала депутат Подільської міської ради, голова ГО «Академія дитинства» Марина Тепла. Чергова гуманітарна допомога була ініційована директором норвезької циркової школи Йорном Квістом, з яким власне і плідно співпрацює Марина Олегівна.

Незалежно від ситуації, яка склалася в нашій державі, діти мають розвиватись, вчитись та радіти. Тим паче, що нові іграшка для дітей – це радість, яку ні з чим не порівняєш.

Дякуємо депутату Подільської міської ради, голові ГО «Академія дитинства» Марині Теплій та Йорну Квісту, директору норвезької циркової школи за допомогу та підтримку.

Продовжуємо працювати задля майбутнього України!