Чергова гуманітарна допомога завдяки проявленій ініціативі голови ГО «Академія дитинства» Марини Теплої в співпраці з директором норвезької циркової школи Йорном Квістом

Дата: 13.11.2023 15:10

Фото без описуСвітова спільнота продовжує підтримувати нашу громаду.

Так, у реабілітаційне та психіатричне відділення КНП "Подільська міська лікарня " передали спеціалізоване медичне обладнання, побутову хімію, матраси, ковдри, натільну білизну від іноземних партнерів. Це стало можливим завдяки проявленій ініціативі голови ГО «Академія дитинства» Марини Теплої в співпраці з директором норвезької циркової школи Йорном Квістом.

Отримана допомога підсилить матеріально-технічне забезпечення відділень та дозволить надавати широкий спектр послуг мешканцям громади.

Колектив медичного закладу висловлює вдячність за надану гуманітарну допомогу.

Щиро дякуємо голові ГО «Академія дитинства» Марині Теплій за ініціативність та Йорну Квісту, директору норвезької циркової школи за турботу про мешканців громади!

Разом до Перемоги!