Засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради

Дата: 09.11.2023 16:08

Фото без опису8 листопада під головуванням секретаря Подільської міської ради - виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського відбулося засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради. У ході роботи члени виконкому розглянули 6 питання порядку денного.

ОСНОВНІ:
🔸Внесено зміни до рішення Виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 31.01.2023 р. №9.
🔸Затверджено проєктну документацію за робочим проєктом на нове будівництво об’єкту житлово-комунального господарства Подільської міської територіальної громади.
🔸Надано дозвіл на знесення зелених насаджень на території громади.
🔸Внесено зміни до складу конкурсної комісії з питання закупівлі житла для лікарів КНП «Подільська міська лікарня».
🔸Виділено кошти з бюджету Подільської міської територіальної громади для надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань молодим працівникам КНП «Подільська міська лікарня».
🔸Виділено кошти з бюджету Подільської громади на надання матеріальної допомоги на поховання.

З усіх питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.