ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Дата: 09.11.2023 07:30

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Фото без описуТалановиті й творчі, енергійні та завзяті – Ви завжди були і є носіями національної ідеї та оберегами історичної пам’яті.
Буремні часи вкотре підкреслили, що саме культура виражає нашу ідентичність, а отже, гуртує в потужну силу проти спільного ворога.
Саме завдяки відданим своїй справі митцям, українська культура змогла зберегти свою самобутність і зайняти гідне місце серед світових культур, зокрема й у нашому рідному полікультурному регіоні.
Нехай ніколи не полишають Вас завзятість та енергія, сила волі, витримка та оптимізм!
Бажаю всім працівникам сфери культури мирного неба, теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, добробуту, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
І найголовніше - Перемоги України!
Зі святом!
З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.