ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 04.11.2023 08:00

Шановні залізничниФото без описуки, ветерани залізничного транспорту!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Залізниця завжди мала важливу роль у житті нашого міста, регіону та країни, у розвитку економіки. Її транспортні артерії сполучають різні куточки країни.

Залізничники — це про відповідальність, дисципліну, організованість, знання і уміння. Війна показала, наскільки важливим і незамінним є наш залізничний транспорт і наскільки потужні професіонали працюють у цій сфері. Ви вдень і вночі працюєте, ризикуючи своїм життям заради інших.Дякуємо кожному з Вас за героїзм та мужність у ці важкі часи для нашої країни!

Особливої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування!

У день професійного свята бажаю всім залізничникам міцного здоров’я та надійного родинного тилу!

Ваша праця, дорогі залізничники,  заслуговує найвищої поваги і вдячності.

Нехай на життєвих та професійних перехрестях в усьому і завжди Вас супроводжує удача! Миру нам і Перемоги!

Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.