СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗДОЛАЄМО ВОРОГА!

Дата: 01.11.2023 10:39

При співпраці виконуючогФото без описуо повноваження Подільського міського голови Олега Албанського, Окнянського селищного голови Олега Бєлоуса та начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка вчора відбулась передача двох всюдихідних багі для воєнізованого підрозділу поліції нового зразка. Ключі від транспортних засобів передано начальнику Головного Управління Національної поліції в Одеській області Івану Жуку.

Потреба в таких автомобілях є дуже великою і наші бійці, які вже мають “на озброєнні” такі баггі, високо оціюють їх можливості. Завдяки характеристикам баггі, високій прохідності, швидкості та маневреності, українські воїни якісно виконють бойові завдання, евакуюють поранених, мають можливість швидко замаскувати мобільну техніку та максимально унеможливити визначення її позицій ворогом.

Тож сподіваємось, що багі від Подільської та Окнянської громад підсилять наших Захисників, стануть надійним захистом та дієвою зброєю проти російських окупантів!

Лише спільні дії, направлені на підтримку українських Героїв, допоможуть наблизити омріяну Перемогу!🇺🇦