Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відновити посвідчення водія тепер можна через ДП «Документ» в Німеччині та Іспанії

Дата: 31.10.2023 13:47
Кількість переглядів: 65

Головний сервісний центр МВС Фото без описупрацює над тим, аби громадяни отримували державні послуги, навіть якщо перебувають за тисячі кілометрів від України. Саме за кордон були вимушені виїхати мільйони наших співгромадян, які поки що не можуть повернутись на Батьківщину. Попри відстань, робимо усе можливе, аби кожен український кермувальник отримував доступ до якісних послуг. 

Відсьогодні за кордоном запускаємо одну з найочікуваніших послуг для наших співгромадян. Відтепер у Німеччині та Іспанії українці мають можливість відновлювати своє посвідчення водія внаслідок втрати чи викрадення. До цього громадянам за кордоном був доступний виключно обмін своїх документів. 

Отримання послуги з відновлення посвідчення водія можливе у підрозділах ДП «Документ», який входить до сфери управління Державної міграційної служби України. 

Адреси підрозділів ДП «Документ» у Німеччині:

Адреси підрозділів ДП «Документ» в Іспанії:

Алгоритм надання послуги

Для відновлення посвідчення, необхідно звернутись до одного з підрозділів ДП «Документ» в Німеччині чи Іспанії. Громадяни можуть заздалегідь записатись онлайн – через електронну чергу на сайті, або звернутись в порядку «живої» черги. З собою потрібно мати пакет документів:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи, або закордонний паспорт;
  • довідка платника податків;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Після отримання документів, співробітники ДП «Документ» фотографують громадянина та створюють заявку на відновлення посвідчення водія. Її розглядає в Україні адміністратор сервісного центру МВС. У разі схвалення, нове посвідчення видруковують за кордоном на бланку та передають замовнику.

Окрім Німеччини та Іспанії, послуга з відновлення посвідчення водія після втрати чи викрадення надається також в Польщі та Туреччині. А обмін посвідчення здійснюється у всіх 11-ти підрозділах ДП «Документ» за кордоном. Із адресами усіх центрів ДП «Документ» можна ознайомитись на їхньому офіційному сайті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора