"Нарощуємо наші можливості та чіткіше бачимо завершення війни українською перемогою." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 610-го дня війни.

Дата: 27.10.2023 08:07

«Сьогодні провів військовий кабінет. Особливий формат роботи з командувачами, керівниками розвідки, Служби безпеки України, міністром оборони… Доповіді з кожного бойового напрямку – генерали наші Сирський, Тарнавський, Гнатов, Москальов, Содоль. Головком Залужний. Керівник ГУР Буданов і керівник зовнішньої розвідки Литвиненко. Наші стратегічні завдання. Постачання для воїнів: снаряди, техніка. Український оборонно-промисловий комплекс. Нарощуємо наші можливості та чіткіше бачимо завершення війни українською перемогою. Звичайно, усі ми маємо усвідомлювати: ворог непростий і простішим не стане. Але Україна має стати – і стане! – потужнішою, саме так, щоб ми назавжди зафіксували в історії, що Російська імперія на українську землю більше не прийде. Слава всім нашим воїнам! Хлопці, я дякую вам за кожну знищену російську позицію! Слава всьому нашому народу! Слава Україні!»

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=wnu2l9Y8k3k