Автомобільний парк КНП МОК «Чиста громада» поповнився новою технікою.

Дата: 26.10.2023 13:53

Для підвищення якості роФото без описубіт з благоустрою на території громади, комунальному підприємству, за кошти місцевого бюджету, придбано портальний сміттєвоз СБМ-401/3 на шасі «JAC».

Цей сучасний транспортний стане надійним помічником для працівників «Чистої громади» під час збору та вивезення будь-якого сміття – від твердих побутових відходів до великогабаритних.

За допомогою змінних контейнерів збільшується ефективність роботи спецавтомобіля, розвантаження яких самоскидне.

«Придбання такого сміттєвозу стане кроком у розвитку і покращенні комунальних послуг в громаді», - зазначив виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

Адміністрація КНП МОК «Чиста громада» висловила впевненість, що цей новий портальний сміттєвоз дозволить розширити географію надання послуг та забезпечить якісне обслуговування.