27 жовтня 2023 року АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Подільської міської територіальної громади

Дата: 25.10.2023 16:30

Фото без описуЗ метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Подільської міської територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт, буде відключення електроенергії (ОРІЄНТОВНО з 8:00 до 19:00) 27 жовтня 2023 року:

Подільськ - вул. Аграрна, вул. Адмірала Нахімова, вул. Богдана Хмельницького, вул. Ворошилова, вул. Гаражі, вул. Гетьманська, вул. Грушевського, вул. Дністрянська, вул. Затишна, вул. Івана Франка, вул. Кишинівська, вул. Кобзарська, вул. Лесі Українки, вул. Ломоносова, вул. Михайлівська, вул. Молодіжна, вул. Нова, вул. Новаторів, вул. Новоселів, вул. Осипенка, вул. Садова, вул. Симонова, вул. Сільськогосподарська, вул. Слобідська, вул. Східна, вул. Східнослов’янська, вул. Торгова, вул. Трудова, вул. Успенська, вул. Херсонська, вул. Чорновола, вул. Чубинського, вул. Шкільна, вул. Ярослава Мудрого, пров. Безіменний, пров. Новоселів, пров. Слобідський, пров. Тілігульський.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:

Для стаціонарних телефонів:

Для мобільних телефонів: