Вебінар: РИНОК ЗЕМЛІ: купівля-продаж земель с/г призначення в умовах війни. Відкриття ринку для юридичних осіб

Дата: 25.10.2023 13:09

Запрошуємо Вас прийняти Фото без описуучасть у БЕЗКОШТОВНОМУ ВЕБІНАРІ для агропідприємств, який відбудеться 26.10.2023 о 15:00 (за Київським часом), на тему:

На вебінарі Ви дізнаєтесь:
✓ Як придбати земельну ділянку сільськогосподарського призначення в умовах воєнного стану?
✓ Як подолати ліміти відносно набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та як вони обраховуються?
✓ Які ліміти відносно набуття права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення почнуть діяти з 01.01.2024 року?
✓ Відкриття ринку землі 01.01.2024 року для юридичних осіб. Як підготуватись та на що потрібно звернути увагу?
✓ Які існують помилки при укладенні договорів купівлі-продажу землі?
✓ Як придбати земельну ділянку яка знаходиться на праві постійного користування
✓ Як придбати земельну ділянку з розстроченням платежу?
✓ Як визначити вартість земельної ділянки?
✓ Як підтвердити джерело походження коштів?

Реєстрація: https://qo.mywebinar.com/lkwv-zjcv-jeln-snfd