"Стійкість Авдіївки – це сила для всієї України." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 607-го дня війни.

Дата: 24.10.2023 08:01

«Провів Ставку. Питання, по суті, єдине: ситуація на всіх наших напрямках. Фронт. Авдіївка. Особливо вдячний воїнам на цьому напрямку! Стійкість там – це сила для всієї України зараз. Марʼїнка, інші донецькі напрямки. Лиман. Купʼянськ. Дякую, воїни! Окремо – південь. Запорізька область, Херсон та область, Одеса. Звичайно, наш державний кордон – схід, північ. Укріплення кордону. Постачання боєприпасів на передову – зокрема, наше постачання, українське виробництво. Дякую всім підприємствам, усім працівникам, які дають Україні цей результат: постійне збільшення нашого виробництва зброї та боєприпасів».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=EDiG6uWeUlc