Простими словами: десятки тисяч українців втратили кінцівки через війну. Як із цим бути?

Дата: 20.10.2023 08:06

Фото без описуВийшов новий епізод подкасту «Простими словами». Гостя цього тижня — Ольга Руднєва, засновниця реабілітаційного центру Superhumans Center для людей, які перенесли ампутацію.

Говоримо про уроки війни, фантомні болі й протезування, про те, як поводитися з людьми на протезах і чому ми не маємо відчувати провину за те, що хтось втратив кінцівку.

Слухайте 16 випуск на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Soundcloud та YouTube.

Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни та виходить у межах програми «Ти як?».

Проєкт реалізовано в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи Першої леді України за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційним центром із психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України й громадською організацією «Безбар’єрність.