МИ УКРАЇНЦІ: ЧЕСТЬ І СЛАВА НЕЗЛАМНИМ!

Дата: 16.10.2023 08:54

Фото без опису12 жовтня учні восьми ліцеїв Подільської громади мали змогу продемонструвати свої сили у конкурсі «Козацький гарт».

Цього року цей захід також був присвячений підписанню Угоди про солідарне партнерство Подільська та німецького міста Боркен.

Мета конкурсу - формування національної свідомості підростаючого покоління, поглиблення знань здобувачів освіти з історії України, згуртованості та фізичного розвитку учнівської молоді, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Програма конкурсу передбачала змагання з 4-х етапів:

1. Конкурс «Візитка команди».

2. Творчий конкурс (інсценізація на тему «З життя козаків на Січі»).

3. Конкурс «Козацька сила» (згинання-розгинання рук в упорі лежачи).

4. Військовий конкурс (одягання протигазу ГП-5 та спорядження магазину АК).

Долаючи етапи гри, всі команди показали спортивну майстерність, витривалість та командний дух.Фото без опису

🔸За підсумками членів журі, переможцями, вже другий рік поспіль, стала команда Ліцею №6!

🔸Друге місце виборола команда Ліцею №2.

🔸Третє місце посіла команда Ліцею №4.

Всі команди отримали сувенірні подарунки від муніципалітету м. Боркен.

Вітаємо переможців та призерів змагань! Спостерігаючи за нашою молоддю, ми впевненні, що у Подільської громади та всієї України світле майбутнє!