ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 10.10.2023 16:49

Під головуванням першого заступниФото без описука Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету Подільської міської ради.

З першим блоком питань доповідав Євген Руснак, директор Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин.

Зокрема, членами виконкому прийняті наступні рішення:

1. Внесення змін до рішення Виконавчого комітету Подільської міської ради «Про затвердження переліку об’єктів на будівництво об’єктів комунальної власності на 2023 рік на території Подільської міської територіальної громади»;

2. Внесення змін до переліку об’єктів поточного ремонту на 2023 рік на території Подільської міської територіальної громади.

Далі доповідала Олена Музичук, перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Подільської міської ради.

Питання стосувалося виділення коштів для виплати одноразової грошової допомоги дитині, позбавленої батьківського піклування , якій виповнилося 18 років, а також подільчанам, хворим на онкологічні захворювання.

Одноголосно підтримано надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які зазнали поранення внаслідок бойових дій.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.