Російсько-українська війна в документах і спогадах сучасників

Дата: 10.10.2023 10:31

Шановні співвітчизники!

Фото без описуУ зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України український народ зі зброєю в руках захищає наші кордони, нашу свободу, наш демократичний вибір. У цих умовах одним з основних завдань міського архіву Подіьської міської ради є формування та збереження документів Національного архівного фонду. Матеріали, які зберігаються в міському архіві, будуть передані нашим нащадкам для написання історії України. Міський архів продовжує наповнювати фонд «Російсько-українська війна в документах і спогадах сучасників». Запрошуємо всіх охочих долучитися до цієї важливої історичної справи і внести свої матеріали, за які вам будуть вдячні наступні покоління. До матеріалів можуть бути включені документи, письмові спогади очевидців, газетні матеріали, фото-, відеоматеріали, різноманітні предмети, пов’язані з темою війни в Україні 2022 року. Для надання матеріалів до міського архіву  просимо звертатися за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 229 ( приміщення Подільського міського архіву).

Спільними зусиллями переможемо рашизм і прийдемо до Перемоги!

Слава Україні!