"Ми робимо все, щоб дати Україні більше систем ППО." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 588-го дня війни.

Дата: 05.10.2023 08:18

«Провів нараду з урядовцями – учора про неї домовилися в Харкові. У нас є різні урядові програми щодо відновлення, щодо допомоги регіонам та людям, які втратили будинки. Є робота з відбудови соціальної сфери та фізичного захисту об’єктів енергетики. Щодо таких питань доручив підготувати детальний звіт. Ми робимо все, щоб дати Україні більше систем ППО перед зимою. І зараз, до речі, очікуємо певні рішення від наших партнерів. Але вся робота в регіонах, яка стосується фізичного захисту критичних об’єктів та термінової відбудови, повинна бути проведена максимально за час до зими».

Посилання на звернення: https://www.youtube.com/watch?v=8Y7TGVLmBqQ