ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АБЛАНСЬКОГО ІЗ ДНЕМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ!

Дата: 01.10.2023 07:15

Шановні бійці СФото без описуил територіальної оборони Подільщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Вже минуло понад півтора року з початку повномасштабного вторгнення російського ворога на територію нашої держави. Весь цей час Сили територіальної оборони доводять, що у наших жилах тече свобода і відвага! Про Ваш подвиг знає весь світ. Ваші мужні плечі тримають оборону України і, зокрема, нашої громади. Подільчани пишаються своїми земляками, які спільно із Збройними Силами України визволяють нашу державу від окупанта та звільняють українські міста і села в найгарячіших точках фронту.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв-тероборонівців, які віддали за нашу свободу найдорожче ‒ своє життя.

Шановні воїни Сил ТрО! Дякую Вам за патріотизм і гідну глибокої поваги стійку громадянську позицію! Бажаю Вам незламного духу, стійкості, мужності та витримки! І найголовніше – Перемоги України!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.