ЯК ПІДПРИЄМЦЯМ РОЗУМІТИ МАРКЕТОЛОГІВ

Дата: 29.09.2023 10:47

Фото без описуДумаєте, що маркетинг лише витрачає гроші? Втомились від гучних обіцянок і красивих кейсів, які чомусь не працюють саме у Вас? Не вірите підрядникам і схильні вважати, що Вас всі хочуть лише обманути, взяти гроші й пропасти?

Тоді Вам потрібно відвідати цей вебінар і дізнатись, що Ви робите не так, а головне, як це виправити.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

• Власники/ці та керівники/ці бізнесу.
  • Керівники/ці відділів

НА ВЕБІНАРІ УЧАСНИКИ ДІЗНАЮТЬСЯ

• Як чітко сформулювати цілі та задачі
  • Як обрати правильні інструменти
  • На що звертати увагу при виборі виконавця
  • Як контролювати роботу та розуміти звіти

УМОВИ УЧАСТІ

• Мова вебінару: українська.
  • Умови участі: участь можлива за умови подання заявки та одержання підтвердження від організаторів.
  • Зареєструвавшись на цей захід, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних, а також на участь у відео- чи фотозйомці під час заходу.
  • Вартість участі: безкоштовно.
  • Посилання на кімнату буде надіслано на Вашу пошту за годину до початку вебінару.

ДЕТАЛЬНІШЕ: https://bc-club.org.ua/events/vebinar-quot-jak-pidpryemcjam-rozumity-marketologiv-quot-20231003651.html