"Україна увійшла до складу Ради керуючих МАГАТЕ." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 582-го дня війни.

Дата: 29.09.2023 09:10

«Є результат на майданчику МАГАТЕ: Україна увійшла до складу Ради керуючих цієї організації – Міжнародного агентства з атомної енергії. І це не лише підкреслює нашу міжнародну безпекову роль, але й дає реальні можливості Україні впливати на ухвалення рішень, які обовʼязкові для всіх членів МАГАТЕ, для всієї міжнародної спільноти. Будемо робити все, аби реалізувати перший пункт нашої Формули миру – ядерну та радіаційну безпеку. Та гарантувати повне звільнення нашої Запорізької атомної станції від російських окупантів й убезпечення України та всієї Європи від російського радіаційного шантажу».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=62dpDoulEgU