Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує.

Дата: 29.09.2023 09:05

Фото без описуПодільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує: до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.6455 – fur 12, стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів ( виробник Lekkerkerker Food Netherlands ) до України (отримувач «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАКТС УКРАЇНА» проспект Повітрофлотський 66, м. Київ, 03151). У разі виявлення невідповідності проінформувати  Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області.