"Наших українських дій проти держави-терориста буде більше." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 580-го дня війни.

Дата: 27.09.2023 08:00

«Провів сьогодні Ставку. Кілька головних питань. Перше – конкретна ситуація на фронті, наші наступальні дії, оборонні операції. Важливі доповіді по сходу, півдню, також по знищенню логістики та штабів окупантів. Є хороші деталі. Гучні деталі. Дякую всім українським воїнам, які відзначились! Друге – забезпечення снарядами. Це тематика, якою займаємося щодня. Постачання від партнерів. Пошук нових можливостей у світі – ми чітко знаємо, як забезпечити постачання, та поступово збільшуємо обсяги нашого, українського виробництва. Це один із топових пріоритетів. Сьогодні, до речі, крім доповідей на Ставці була й окрема нарада з Мінстратегпромом. Була на Ставці й окрема змістовна доповідь розвідки щодо ситуації в російському ВПК. Чітко бачимо, які напрями тиску на Росію мають бути посилені, щоб терористичні можливості не зростали. Санкцій недостатньо – буде більше. Наших власних, українських дій проти держави-терориста теж буде більше. Поки триватиме агресія Росії, повинні відчуватись і втрати Росії».

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=oFA10NnZFgU