ТРАГІЧНУ ЗВІСТКУ ПРО ВАЖКУ ВТРАТУ ЗНОВУ ОТРИМАЛА ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА..

Дата: 24.09.2023 13:44

На превеликий жалФото без описуь, ще один наш Герой сьогодні знайшов свій останній спочинок в рідній землі.
24 вересня громада вшанувала та провела в останню путь свого земляка Дарієнка Олександра Олександровича.
Він загинув 13 вересня 2023 року, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну на Запорізькому напрямку.
У цей скорботний день віддати останню шану загиблому Захиснику України прийшли рідні, друзі, побратими, представники міської влади, знайомі та небайдужі люди. З гірким смутком несли квіти з чорними та синьо-жовтими стрічками. У тихій молитві присутні схилили голови у знак глибокої пошани до світлої пам’яті Воїна.
Окупанти відібрали у нашої країни хороброго бійця та справжнього патріота. У маленького сина - турботливого батька. У дружини - люблячого чоловіка.
Ми щиро завдячуємо Олександру, адже ціною свого життя він боровся з російським окупантом. Він не побоявся і вступив у запеклий бій за Україну.
Українці ніколи не пробачать російським загарбникам сотні жертв і страждання, які вони принесли на нашу землю.
У скорботі схиляємо голови та поділяємо біль втрати разом із рідними...
Вічна пам’ять і слава Захиснику Олександру Олександровичу Дарієнко, який захищав рідну Україну і кожного з нас!
Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших Героїв!
Слава Україні!
Слава її Героям!