ЗВЕРНЕННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МИРУ

Дата: 21.09.2023 08:08

Шановні мешканці Подільської громади!

Фото без описуТрадиційно, 21 вересня, в усьому світі відзначається День миру, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням. Це мета, задля досягнення якої згуртувалась вся країна. Мир для українців - це боротьба за право жити у власній державі, спілкуватися рідною мовою, вивчати власну історію, наводити лад у власному домі без сторонньої допомоги. Сьогодні для України мир – це знищити російського ворога, відновити кордони країни, запорука нашого щасливого життя, саме такого, яким його бачить кожен з нас.
Війна змінила людські цінності до найпростіших, але таких важливих речей: бути поруч з рідними та дякувати за кожен сонячний день нашим Захисникам і Захисницям.
Віримо, що мир у нашій країні неодмінно настане і ми будемо жити під мирним небом, адже "мир" на умовах росії є неможливим.

З Україною в серці. Перемоги Україні!
Слава Україні!
Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.