Зустріч із представниками Подільської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Одеській області.

Дата: 18.09.2023 15:57

У стінах Подільської міської раФото без описуди відбулась зустріч виконуючого повноваження Подільського міського голови Олега Албанського, першого заступника Подільського міського голови – начальника фінансового управління Подільської міської ради Олени Музичук із представниками Подільської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Одеській області.

Мета зустрічі – посилення інформацФото без описуійної кампанії серед платників податків у сфері готівкових розрахунків щодо відновлення відповідальності за порушення Закону України № 3219-ІХ від 30 червня 2023 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» та Закону України №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Наталія Грабазей, начальФото без описуник Подільської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Одеській області акцентувала увагу на тому, що з 1 жовтня усі суб’єкти господарювання на загальній системі оподаткування, платники єдиного податку, які є платниками ПДВ, а також ті платники єдиного податку, що здійснюють реалізацію підакцизних товарів, продають технічно складні побутові товари, лікарські засоби, вироби медичного призначення і ювелірні вироби, за порушення у сфері РРО сплачуватимуть штрафи у повному обсязі.

За результатами наради, учасники зустрічі домовились про подальші спільні дії та співпрацю.

Також представники податкової провели робочу зустріч із заступником Подільського міського голови Таїсією Скрипнік та директором Центру надання адміністративних послуг Інгою Качковською щодо інформування платників податків про зміни, а також розміщення інформаційних матеріалів у приміщенні ЦНАПу.