Дата: 18.09.2023 15:28

Фото без описуУ межах Ініціативи з відновлення шкіл «DECIDE: ВІДБУДОВА», у партнерстві із Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні, Подільська громада виграла грант на облаштування шкільного укриття та створення на його базі освітнього хабу.
Так, загалом, Швейцарсько-український проєкт DECIDE отримав 108 заявок від 86 територіальних громад Чернігівської, Одеської та Полтавської областей.
Нещодавно відбулася перша робоча онлайн-зустріч з експертами проєкту DECIDE, до якої долучилися заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, представники Управління освіти і гуманітарної політики, фінансового управління, юридичного управління, відділу надзвичайних ситуацій, охорони праці та оборонно-мобілізаційної роботи.
Ключові питання, котрі підіймалися під час обговорення стосувалися підписання Меморандуму та грантової угоди, власне, задля подальшої успішної реалізації проєкту у нашій громаді. Термін виконання до кінця бюджетного року.