ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АБЛАНСЬКОГО ІЗ ДНЕМ РЯТУВАЛЬНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 17.09.2023 07:30

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони, аварійно-рятувальних служб та ветерани пожежної служби!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом – Днем рятувальника України!

Яким би не було складним чи рФото без описуизикованим Ваше завдання, Ви завжди до нього готові. Щоденно, особливо у такий важкий час для нашої країни, коли ми боремося з російською навалою, Ви це підтверджуєте і доводите щодня.

Вас вважали безстрашними героями й у мирний час, в умовах війни Ваша неймовірна мужність, самовідданість і людяність вражає і надихає: Ви бережете найдорожче – життя.

Усі Ви  завжди працюєте злагоджено та професійно і тому на Вас завжди можуть покластися жителі Подільської громади.

У цей день хочу подякувати Вам за щоденні героїчні подвиги і побажати Вам міцного здоров`я, добра і якомога менше тривожних викликів, а нам усім – мирного неба та Перемоги!

Зі святом!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.